خانه اخبار پژواک وب آفسکانف؛ سومین کنفرانس هکرهای ایران

آفسکانف؛ سومین کنفرانس هکرهای ایران

6 بازدید
۰
0
70

سومین کنفرانس دستاوردهای نوین امنیت سایبری (آفسکانف) در ایران ۱۶ اسفند۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ با حمایت افتای ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، دیجی‌کالا و دانشگاه شهیدبهشتی در سالن همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار می‌شود.

کنفرانس آفسک به آخرین پیشرفت‌ها و تحقیقات تکنولوژیکی سایبری در حوزه‌هایی همچون امنیت در هوش مصنوعی، امنیت بسترهای اینترنت اشیاء، امنیت فناوری‌های شهر هوشمند، امنیت زیرساخت‌ها، امنیت پلتفرم‌های وب و باینری، راهبری مراکز عملیات امنیت، رمزنگاری کاربردی و… می‌پردازد. تفاوت این کنفرانس با سایر همایش‌ها و گردهمایی‌های مرتبط‌با امنیت سایبری در ایران، در رویکرد بدیع ارائه‌ها و متخصصان حاضر در کنفرانس است. این مجموعه با نگرشی کاربردی و فنی موضوعات یادشده را برای مخاطبان به مرحله اجرا درمی‌آورد تا بتواند یاری‌دهنده‌ی شکوفایی ظرفیت‌ها و استعدادهای آن‌ها درزمینه‌ی نفوذ و امنیت سایبری باشد.

آفسکانف

در این کنفرانس (آفسکانف) ، از متخصصان برجسته‌ی ایرانی دعوت شده تا دستاوردهایشان را ارائه دهند و درزمینه‌ی موضوعات روز امنیت سایبری و حوزه‌های مرتبط‌با آن سخنرانی کنند. امید است تداوم برگزاری کنفرانس آفسک و یافته‌های آن هم‌گام با سطوح کیفی جهانی، بستری برای ارتقای جایگاه ایران در حوزه‌ی امنیت سایبری در دنیا فراهم کند.

محورهای این کنفرانس که در طول برنامه در قالب سخنرانی‌های مختلف به آن‌ها پرداخته خواهد شد، عبارت‌اند از: نگاهی به حملات APT در ایران، نسل جدید حملات به زیرساخت‌های ایران، حملات و تهدیدات روی بسترهای ابری در ایران و راهکارهای پیشگیرانه برای مقابله با تهدیدات سایبری و شکار تهدیدات.

تاریخ و نحوه‌ی ثبت‌نام در کنفرانس‌ آفسک

سومین کنفرانس دستاوردهای نوین امنیت سایبری در ایران ۱۶اسفند۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ با حمایت افتای ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، دیجی‌کالا و دانشگاه شهیدبهشتی در سالن همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار می‌شود. گفتنی است شرکت در این کنفرانس برای عموم آزاد است.

لینک ثبت‌نام در کنفرانس: https://www.offsecresearch.com/conf

ارائه‌ی تخفیف در کانال تلگرامی آفسک: t.me/offsecmag

ارائه‌دهندگان در کنفرانس آفسک

ارائه‌دهندگان این کنفرانس شامل پژوهشگران امنیتی برجسته در مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور هستند

  • شکاف امنیتی گروه هتل ماریوت

    شکاف امنیتی گروه هتل ماریوت، اطلاعات امنیتی ۵۰۰ میلیون نفر را فاش کرد داده‌های بیش از ۵۰۰ …
  • هکرهای ناشناس (Anonymous – انانیموس) کیستند؟

    گروه انانیموس به معنای ناشناس (به انگلیسی: Anonymous)، به گروهی از متخصصان امنیت شبکه‌های …
مقالات مرتبط بیشتر را بارگیری کنید
بارگزاری مطالب دیگر Ansel
Load More In اخبار پژواک وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

همچنین بررسی کنید

چگونه یک اپلیکیشن اندروید با Android Studio بسازیم ؟

در این آموزش اصول اولیه ساختن یک برنامه اندرویدی (اپلیکیشن اندروید) با استفاده از محیط توس…